604748

Ключовою темою тристоронніх переговорів у Берліні, які заплановані на понеділок, 24 серпня, швидше за все, буде проведення в Україні реформ та боротьба з корупцією, а не формування коаліції проти Путіна.

Про це повідомляє інформагенція dpa з посиланням на французькі дипломатичні джерела, передає "Німецька хвиля".

Як зазначає видання, канцлер ФРН та президент Франції не прагнуть дистанціюватися від президента Росії Володимира Путіна у вирішенні українського конфлікту. "Німецька хвиля" додала, що українська сторона очікує, що переговори в тристоронньому форматі за відсутності російського президента, мають стати "дуже важливим сигналом як для Путіна, так і для західної аудиторії".

Натомість французькі дипломати наголошують, що зустріч у такому форматі відбудеться на прохання української сторони, однак Меркель та Олланд не прагнуть дистанціюватися від Путіна.

Це не створення чогось на зразок "трійки" з метою вести дипломатичну боротьбу проти Росії,

— заявив французький урядовець.

В свою чергу, як зазначає AFP, у Росії відсутність Путіна на переговорах в Берліні не коментують. При цьому глава російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров зазначив, що у Москві пильно стежать за підготовкою до переговорів та їх результатами.