У четвер, 10 червня, напередодні саміту лідерів країн Альянсу Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг провів телефонну розмову з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Поговорив з Президентом Зеленським про нашого шановного партнера – Україну. Ми обговорили майбутній саміт НАТО, ситуацію з безпекою в регіоні і неприпустиме нарощування російської військової потужності. Я підкреслив нашу незмінну політичну і практичну підтримку та підтримав процес реформ (в Україні – ред.)”, – написав Генсек.

Як повідомляє пресслужба НАТО в релізі за підсумками переговорів, Генеральний секретар підтвердив повну підтримку НАТО суверенітету та територіальної цілісності України. Він підкреслив, що НАТО продовжить надавати Україні значну політичну і практичну підтримку, пише УНН.

“Генеральний секретар зазначив, що лідери Північноатлантичного союзу розглянуть агресивну поведінку Росії та рішучу підтримку партнерів з боку НАТО на майбутньому саміті. Він підкреслив, що очікується, що лідери Північноатлантичного союзу підтвердять свою прихильність політиці відкритих дверей НАТО і рішенням, прийнятим на саміті в Бухаресті”, – йдеться в стейтменті.

Як повідомив на цьому тижні Держсекретар США, Україна володіє необхідними інструментами для приєднання до Північноатлантичного альянсу, проте не всі союзники повністю підтримують такий крок.
Нагадаємо, 14 червня в штаб-квартирі альянсу в Брюсселі відбудеться саміт глав держав і урядів 30 держав-членів НАТО

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо –https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.