У Вінницькій обласній дитячій лікарні померла двомісячна дівчинка. У смерті дитини батьки звинувачують лікаря  -анестезіолога – вони заявили, що медик працював у нетверезому стані.

За їх словами, батьки помітили, що малюкові після годування стало погано і викликали швидку. Немовля повезли в дитячу обласну лікарню, але лікаря довелося довго чекати.

У реанімації дівчинка була близько чотирьох годин, а лікарі не могли визначитися з діагнозом, причому батьків до неї не пускали. Потім вийшов лікар, який ледве тримався на ногах через алкоголь, і повідомив, що у дитини зупинилося серце.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання"З його пояснень, він вживав алкоголь вже після того, як надавалася допомога, тобто це був постфактум того, що сталося. Його відсторонили від роботи", – заявив завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні.

Лікаря наступного дня звільнили. Ще коли медик був у відділенні, викликали поліцію. Експертиза підтвердила, що в його крові – більше одного проміле алкоголю.

"Все, що вище одного проміле вже можна відносити до стану сильного алкогольного сп'яніння", – зазначила прокурор Вінницької місцевої прокуратури Олена Олійник.

Батьки заявили, що їх дитина була абсолютно здорова і написали заяву до поліції та прокуратури, де відкрили два кримінальні провадження. За попередньою інформацією, у дівчинки був вроджений порок серця, несумісний з життям.

Якщо провину медика доведуть, йому загрожує позбавлення волі на строк до трьох років без права знову працювати в медичних установах.