У 2016 році 58-річна Люсінда Метуен-Кемпбелл з Уельсу лягла на операцію через проблеми з кишечником. Прокинувшись після наркозу жінка дізналася, що хірург Тоні Діксон заодно видалив їй яєчники, передає Корупція.Інфо

58-річна Люсінда Метуен-Кемпбелл довгий час страждала від болю через розлади кишечника і зважилася лягти на операцію в приватну клініку. Жінка сподівалася, що втручання позбавить її від болю, однак хірург Тоні Діксон не зміг їй допомогти. Більше того, чоловік чомусь вирішив видалити пацієнтці і яєчники. Коли Люсінда запитала хірурга, навіщо він це зробив, той заявив, що яєчники були на шляху і жінці її віку вони все одно не потрібні.

В результаті до фізичного болю, який продовжувала відчувати Люсінда, додалися ще душевні страждання. Півтора роки по тому жінка не витримала мук і наклала на себе руки на горищі власного будинку, залишивши передсмертну записку для сина.

"Прости мене, Ангус, я люблю тебе, ти найкращий син у світі"

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

Судовий помічник Аледо Груффідд переконаний, що операція підірвала психічне здоров'я Люсінди. На даний момент хірург Тоні Діксон відсторонений від роботи. Комісії належить з'ясувати, наскільки виправданими були його дії під час операції. Сам лікар наполягає, що діяв виходячи з інтересів пацієнтки і не допустив ніяких помилок.