Композитор Євген Крилатов протягом півстоліття вважався одним з головних музичних творців країни.  Восьмого травня автор хітів «Прекрасне далеко» і «Крилаті гойдалки» помер.

«Сьогодні не стало композитора Євгена Крилатова.  Автора хітів «Крилаті гойдалки» і «Прекрасне далеко», – написав телеведучий в соціальній мережі.

Пізніше інформацію про смерть композитора підтвердила його дочка.  За словами родички, у Євгена Павловича була двостороння пневмонія.  Лікарі до останнього намагалися допомогти Крилатова, але хвороба взяла верх.  Автор знаменитих хітів помер в одному з московських госпіталів.  Поки невідомо, де і коли відбудуться похорони музиканта.

Євген Крилатов прославився як автор музики до радянських фільмів.  Перший успіх наздогнав його в 1969 році, коли він став композитором мультиплікаційних стрічок «Умка» і «Дід Мороз і літо».  Пізніше автор знаменитих хітів неодноразово працював над картинами для дітей, а його пісні досі обожнюють слухачі різного віку.

У 2014 році з життя пішла дружина композитора Севіль Сабітовна.  Смерть коханої жінки стала великим потрясінням для музиканта, тому він помітно знизив творчу активність.  При цьому Євген Павлович продовжував працювати над новими композиціями до останніх днів.  Саме в музиці Крилатов бачив свою головну віддушину.