Трагічна новина прийшла в Україну з сусідньої Польщі. Так наш співвітчизник загинув під час будівельних робіт біля замку Вавель у Кракові в суботу 16 березня. 

Там стався зсув ґрунту, через що обвалилася стіна. Постраждали близько 10 людей, один з них загинув, йдеться у матеріалі видання Gazeta Krakowska. Польські ЗМІ повідомили, що він був громадянином України.

Оперативний приїзд рятувальників та майже година спроб реанімувати 45-річного чоловіка не допомогли врятувати йому життя.

Місцеві чиновники зазначають, що будівельні роботи біля замку Вавель у Кракові виконували з дотриманням усіх норм безпеки та під наглядом контролюючих органів. Усі робітники були тверезими. Однак зсуву ґрунту, а за ним і обвалу стіни не вдалося уникнути.

Пожежники та рятувальники прибули негайно, застосували гідравлічні та пневматичні інструменти, щоб визволити людину з-під завалів. Усього на це знадобилося вісім хвилин. Але потім спроби медиків реанімувати українця, який зазнав серйозних травм, були безуспішними.