"Страна" відвідала збитого кортежем президента пенсіонера 87-річного Василя Мисника в лікарні, щоб поцікавитися,як його здоров'я і подробицями події ДТП, передает Корупція.Інфо


Нагадаємо, Василь Олександрович тривалий час провів у реанімації. Зараз знаходиться в загальній палаті, і здоров'я пішло на поправку.

У розмові з журналістом "Страни" він посміхався і намагався триматися міцним.

"Я на дорогу вискочив. Машин не побачив. Трапився удар. Привезли сюди, зробили операцію. Зараз я відчуваю себе вже добре. Ноги відчуваю, пальці. Але скільки часу тут ще буду лежати невідомо. Лікарі не кажуть. Син приходить, відвідує мене. нам також допомагають. Грошима, наскільки я знаю допомагали "- розповів Василь Мисник в коментарі "Страні".

"Я ж не хворий вмирає людина. У лікарні за мною доглядають, допомагають. Годують мене, коли прошу Годують нормально, але без червоної ікри. Сьогодні на сніданок була каша вівсяна і яйце варене", – додав Василь Олександрович.

Популярне: "На свою ж Великодня службу йшов пішкі": Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через Візит Порошенка

Каже, що зараз він практично здоровий. Також Василь уточнив, що ніяких претензій до того, хто його збив не має.

Як повідомлялося, за фактом ДТП за участю автомобіля з кортежу Петра Порошенка, в якому пенсіонер отримав травми, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка ним керує, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження" .

Також ми писали, що президент змінює кількість і черговість автомобілів в урядовому кортежі: зараз у нього знову дев'ять машин і реанімобіль.