У Тимофійчика за декілька тижнів після народження з'явився легенький жовтуватий відтінок шкіри, згадує мама дитини, але лікар заспокоїв батьків, що таке в діток буває, тим більше що зміни сечі чи калу не спостерігалося, порадив пити вітамін Д3 та побільше, по можливості, гуляти на свіжому повітрі, і після цього через деякий час той відтінок зник. Допоки малюк у віці 8 місяців не захворів і у нього з’явилась реакція на шкірі. Симптоми схожі на алергічні – сухість і свербіж, але лікування не допомагало, пише ТСН.

«Лікування нам позитивного ефекту не давало, і через деякий час і в Тимофія почали з'являтися синці по тілу, я звернулася до лікаря, зробили аналізи, були трохи нижче норми тромбоцити, лікар призначив лікування вдома, але через кілька днів ми вже були у відділенні інтенсивної терапії Чернігівської обласної лікарні з кровотечею внаслідок незгортання крові( це був червень 2017 року). А пізніше, через неможливісті точно встановити діагноз, в липні 2017 року ми були направлені в Охмадит міста Києва. На той час Тимофійко вже був дуже жовтого кольору, зі світлим стулом, темною сечою і найжахливішим за все його життя свербежем», – розповідає мама дитини.

Далі були ще 5 місяців лікування у Києві, після якого лікарі порадили трансплантацію печінки для малюка і ще 5 місяців стаціонару у Львові. Стан дитини покращили, але свербіж не зник. Тож лікарі припустили генетичне захворювання, родині довелося півроку чекати результату.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Результаті генетики, було зазначено, що для повного підтвердження генетичної хвороби Байлера у Тимофія, потрібно зробити генетику батьків, і тільки після цього остаточно можна буде стверджувати про наявність чи відсутність генетичної хвороби у дитини! Це означає, що мені також треба зробити генетику і пройти обстеження на те, чи зможу я бути донором для Тимофія в разі необхідності трансплантації печінки. Але так як останнім часом я маю певні проблеми зі здоров'ям, було прийняте рішення про проведення обстеження Тимофія для уточнення діагнозу, і моє донорське обстеженя в клініці в Італії. Моє життя склалося так, що я одна виховую і лікую сина. Ми за ці 1,5 року перебування по лікарнях повністю виснажені матеріально. Клініка за обстеженя Тимофія виставили 13 500 євро, це для мене просто нереальна сума коштів! Будь-яка сума для нас буде дуже-дуже цінна! Будь-яка допомога, молитва за сина Тимофія буде нам дорога!!! Я прошу допоможіть, будь ласка, врятувати життя мого синочка», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк – 5168 7450 1249 9601 – гривня

Ілляшенко Тетяна Русланівна