Ведуча реаліті-шоу “Топ-модель по-українськи” на Новому каналі Алла Костромічова втратила батька будучи в 13-річному віці. Однак цей трагічний день досі пам’ятає до дрібниць. Рідну людину знаменитості забрав інфаркт.

Раніше модель ніколи не розповідала, від чого помер її тато, але на таке одкровення вона зважилася в інтерв’ю Маші Єфросиніної в рамках її YouTube-проекту “Экзамен”.

“Одного разу я прокинулася від того, що мама плаче і обдзвонює родичів. Тільки через деякий час вона сказала, що тато вночі помер… У нього стався інфаркт, – зізналася Костромічова. – Це було 27 червня, в ніч перед 28-м, коли всіх вже відпустили на свято (День Конституції України – Ред.)”.

Модель впевнена, що в інший день тата можна було б врятувати. “Швидка приїхала, але вони навіть не стали його рятувати. Тата відвезли до лікарні, там він був ще живий. Але ніхто нічого не робив – сказали, що кардіолога немає на місці”, – поділилася ведуча.

Алла згадує, що на похорон її не взяли. Мама берегла психіку дочки і залишила її вдома з тіткою і маленьким племінником. Модель досі береже теплі спогади про батька і каже, що тільки поруч з ним відчувала себе захищеною.