Ще під час пологів у мами Марійки, життя крихітки ледь не зупинилось – після поганого серцебиття за кілька годин дівчинка взагалі припинила дихати.

Лікарі врятували дівчинку, але наслідки таких подій було важко попередити. «Дитина лежала під апаратом ШВЛ, на фоні цього в неї утворився набряк головного мозку та кісти. В 3 місяці поставили діагноз мікроцефалія. Почали проходити реабілітації. В 1 рік ми поїхали до Києва, щоб записатися на реабілітацію, але апарат ЕЕГ показав, що у дитини є судоми. Ми поїхали додому, почали вживати ліки, які нам виписав лікар. Через кілька місяців судоми минули, та через пів року повторилися дуже інтенсивні», – розповідає мама Марійки.

Зараз дитині дають найбільшу дозу ліків, але вони не діють. Батьки розуміють, що потрібно більш детальне обстеження, яке допоможе підібрати препарати, зупинити судоми і почати реабілітації, які дадуть дитині потрібні навики для життя.

Запропонували дієву допомогу турецькі лікарі, але за свої послуги виставили рахунок в 12 тисяч доларів. «Зараз дитина не говорить, не сидить, не ходить, погано бачить (дуже слабкі нервові закінчення у ока), кісти у всьому головному мозку», – розповідає мама Марійки і просить підтримати фінансово їхню дівчинку.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149499116158187

КОНДРАТЬЄВА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА