Батьки просять про допомогу. 
Минулої осені Ваня Кравченко у своїх 6 років мав піти до школи, замість неї – невиліковний діагноз та нуль шансів на життя від лікарів, які діагностутвали нейробластому зачеревної порожнини 4 стадії з метастазами у внутрішні органи.

«Шість сеансів хіміотерапії призупинили хворобу, стабілізували стан, проте не давали надію на одужання, нам відмовляли у провідних клініках багатьох країн без шансів вижити. Та в лютому 2019 ми знайшли клініку в Мюнхені, яка погодилась провести лікування – операцію з видалення пухлини, високодозну хіміотерапію та підсадку стовбурових клітин. З’явився шанс на життя», – каже мама хлопчика.

На все попереднє лікування батьки витратили понад 70 000 євро, витрати виявились не марними, остання проведена операція дала шанс на повне одужання.

«Ми надзвичайно близько до одужання, проте залишилось єдине… рахунок на подальше лікування на 90 000 євро, які потрібно зібрати протягом наступних 4-5 тижнів. Ваня дуже швидко відновлюється після операції, малює, посміхається та мріє повернутись додому здоровим та нарешті піти до школи», – розповідають рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168757308817776 Кравченко Юля
https://www.facebook.com/No-cancer-life-264501597831733/