У Росії частину еліт, а також представників спецслужб формують кістяк для ліквідації Путіна. Саме тому він сидить у бункері і в Лужниках виступав у бронежилеті та броньованій колбі. І тому у 5-й службі ФСБ були чистки.

Про це пише телеграм канал-Вертикаль

Більшість спецслужбистів співпрацюють із нашим ГУР. І ми не просто так говоримо, що Путіна буде ліквідовано до кінця цього року. Йому не допоможе навіть те, що коло його спілкування звузилося до 5 людей. Прямо зараз, одні з найкращих умов світу розвідки готують операцію з ліквідації фашиста Путіна за підтримки частини російських еліт та спецслужб. Ворогів у Путіна більше, ніж друзів, бо навіть не страшно говорити про його майбутню смерть.

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок – російська еліта розглядає можливість усунення Путіна.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

” У середовищі російської бізнес-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до Володимира Путіна. Їхня мета – якнайшвидше усунення Путіна від влади та відновлення економічних зв’язків із Заходом. за війни в Україні”, – повідомляє розвідка.

За даними ГУР, певна частина російської політичної еліти РФ розглядає як наступника Путіна директора ФСБ Олександра Бортнікова. Він останнім часом потрапив у немилість із боку російського диктатора. Офіційна причина опали керівника ФСБ – фатальні прорахунки у війні проти України.

“Саме Бортніков та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та здатність української армії. Відомо, що Бортніков та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти усунення Путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, чи інша “випадковість” “, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає розвідка, не виключено, що саме з цими процесами пов’язане нещодавнє “зливання” розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Ймовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.