У місті Пологи в Запорізькій області підірвали автомобіль колаборанта Сергія Калашника.

Пособник окупантів отримав поранення. Зараз він перебуває медзакладі. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали. Зазначається, що вибуховий пристрій здетонував ввечері 23 листопада. Калашник є ексголовою Пологівської районної ради. Після того, як російські загарбники захопили місто, його призначили на посаду так званого голови муніципальної освіти Пологів.

Раніше повідомлялося, що у тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі підірвали колаборанта Дмитра Трухіна. Його забрали до лікарні у надважкому стані. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

“Гучний вибух в житловому районі на півночі Мелітополя, біля 24-го училища, де зосереджене чергове лігво окупантів. За попередньою інформацію, вибуховою хвилею в сусідньому будинку вибило шибки до 4-го поверху”, – написав мер міста.

Він зазначив, що на місце події одразу виїхали швидкі, пожежники і “поліцейські”. Пізніше Федоров повідомив деталі вибуху. Він зазначив, що просто біля під’їзду будинку був підірваний колаборант Дмитро Трухін.

“Мінус один з мелітопольських братів-колаборантів Трухіних. Вибух у Мелітополі – гучне завершення кар’єри посібника окупантів Дмитра Трухіна, прямо біля під’їзду будинку. В надважкому стані колаборант доставлений в лікарню”, – розповів мер міста.