Головний радикал країни Олег Ляшко вміє дивувати свій народ з самого ранку суботи. Так кілька годин тому у мережі Фейсбук з'явилося пікантне відео з нардепом.

Цього разу лідер "Радикалів" поста перед українцями в доволі відвертому образі без елегантного костюма та краватки. Домашня атмосфера, кохана дружина поруч та думки про рідну неньку цього ранку надихнули Олега Ляшка на кулінарні подвиги.

"Мама я думаю буде задоволена" – говорить пан Олег.

Нардеп продемонстрував свої кулінарні уміння, а також розповів своїм читачам доволі простий рецепт.

"М'ясо, гриби, цибуля, часника ще сюди. От кожен так, доглядайте та любіть своїх мам і своїх дружин. І допомагайте вранці, от так, як я" – звернувся нардеп.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Та саме найцікавіше у цьому відео те, що народний обранець постав перед своїми підписниками у доволі відвертому образі. Оператор зняв Олега Ляшка так, що не можливо розгледіти чи одягнений нардеп, чи лише прикрився фартухом.


"Нова "тема" від Ляшка – "Сніданок для української сім'ї в період економічної кризи."", "Бонжур нервово курить в стороні", "Олег Валерійович один в один Микола Тищенко", "На опалені явно не економлять" – пишуть під постом українці.