Раніше ми вже писали стосовно незаконної вирубки дерев у Брюховицькому лісництві, одному із улюблених місць відпочинку Львів’ян. Недавно ми отримали відповідь від пана Дасюка, начальника Державної екологічної інспекції, у Львівській області. Судячи із відповіді , працювати Державна екологічна інспекція у Львівській області не дуже то й хоче. 


У відповіді вказано «Позапланова перевірка вимог природоохороноого законодавства в Брюховицькій селищній раді буде проведена після отримання згоди Кабінету Міністрів України на проведення перевірки». 
Невже, для того, щоб просто приїхати і оглянути територію та знайти де було проведено вирубку, слід чекати згоди Кабінету Міністрів? Чому не відкомандирувати туди на 1 день 1 працівника? Звісно ж Начальник Держекоінспекції ссилається на закон про б’юджет та те, що є план проведення перевірок. Але для встановлення факту вирубки лісу та захоронення людей на його місці не обов’язково проводити дослідження проб грунту, повітря, чи підземних вод. Достатньо просто візуально зафіксувати дві речі : 1 Дерева зрубали, 2 цвинтар став більшим. Яка техніка для цього потрібна ? Як на мене то достатньо автомобіля та фотокамери , проте я хотів би побачити керівника Держекоінспекції на велосипеді.

Надалі ми відслідковуватимемо цю ситуацію, та звертатимемося у відповідні органи уже з двома скаргами, одною стосовно вирубки лісу,та іншою стосовно бездіяльності пана Р.Дасюка.

Марвін