Відомий британський композитор Джонатан Гольдштейн загинув разом зі своєю дружиною і дитиною в авіакатастрофі в Альпах.
Як повідомляє видання The Mirror, трагедія сталася вранці 25 серпня, коли сім’я летіла на приватному літаку з Швейцарії в Італію. Відзначається, що повітряне судно зазнало аварії в районі перевалу Симплон.
За словами туриста, який став свідком інциденту, після падіння літака він почув “два гучних вибухи”. Очевидці трагедії, що опинилися поряд з місцем аварії, спробували витягнути Гольдштейна і його сім’ю з палаючого літака (при цьому не виключено, що в той момент, люди які знаходилися всередині вже були мертві), однак не змогли цього зробити через масивний вогонь, що охопив судно.
За підсумками трагедії Федеральне управління з розслідування безпеки польотів розпочало з’ясування обставин катастрофи літака. На даний момент немає інформації щодо того, що могло стати причиною трагедії.
Відповідно до джерела, Гольдштейн і його дружина Ханна одружилися три роки тому, приблизно тоді ж вони придбали приватний одномоторний літак, на якому розбилися в минулу неділю.
Відомо, що композитор працював над саундтреком до фільму Мартіна Скорсезе «Мис страху». Також він був засновником і креативним директором компанії Goldstein Music Group, яка займається виробництвом музики для реклами, телебачення і кіно, – фірма, зокрема, надавала послуги HBO. У 2013 році трек Гольдштейна “Magical Moments” деякий час лідирував в британських музичних чартах, принісши чоловікові певну популярність на батьківщині і в індустрії.
Ханна Гольдштейн, в свою чергу, була популярною в Великобританії музиканткою – саксофоністка виступала в Лондонському філармонійному оркестрі.
Стрічка Мартіна Скорсезе “Мис страху”, ролі в якій виконали Роберт Де Ніро, Нік Нолті, Джессіка Ленг, Джульєтт Льюїс, Джо Дон Бейкер, Роберт Мітчем, Грегорі Пек, Мартін Болсам, Ілліана Даглас, Фред Долтон Томпсон та інші, вийшов на екрани в 1991 році. Кримінальна драма, що є екранізацією роману «Кати» Джона Макдональда і ремейком однойменної картини Дж. Лі Томпсона 1960-х, отримала дві номінації на “Оскар” (в категоріях “Краща чоловіча роль” і “Краща жіноча роль другого плану”), а також претендувала на отримання “Золотого глобуса” і премії Британської академії. Продюсером фільму виступив Стівен Спілберг.