Мені не потрібні державні поради, щоби визначити: що для держави є благом, а що – небезпекою. Мені не потрібні державні діячи, щоб оцінити якість діяльністі державних діячів. У мене всього дві вимоги до першої та других – забезпечувати баланс (у суспільстві ) та розвиток (країни). А для цього їм треба навчитися не плутати посади та власні призвіща при них, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Мені плювати, які конкретно прізвища у вищих державних посадових осіб у конкретний момент: доки вони забезпечують баланс та розвиток.

Але якщо зв’язок конкретних прізвищ з конкретними посадами розпочинає заважати балансу та розвитку, то цей зв’язок можна і розв’язати. Людина з прізвищем «Янукович» у нас експерт з цього питання.

На мій погляд, деякі дії (а, особливо, бездіяльність) деяких конкретних прізвищ на конкретних посадах вже натякають про відокремлення одних від інших. Людина з прізвищем «Порошенко» вичерпала дуже важливий політичний ресурс – везіння. Стратегічний ресурс. На везінні можна було ще трошки проїхати. Але після Калиновки вже не можна. Лівою рукою робити, а правою най**увати, що довго вдавалося, більше не вдається. Прилітають чорні дятли і показують, якими справи є насправді.

Ніяк не може наша елітка допетріти, що люди насправді дають красти при вищих державних посадах. За умови, що крадуть не з витрат, а з прибутків.

Зараз прізвище «Порошенко» при найвищій державній посаді можуть зберегти лише жорстке протягування до відповідальності винних, екстраординарні кадрові зміни та принципове виправлення балансу власної діяльності на користь «робити», отримання прибутків для всіх.

Країна потребує реалізації невідкладного пакету заходів, спрямованих на забезпечення її захисту, відновлення суспільного балансу та створення умов для розвитку, імітувати які далі не вдасться.

Лишенько полягає у тому, що для цього імениннику потрібно переступити власну натуру, яка формувалася 52 рочки. Проте, якщо не зможе – в країні відбудеться реалізація пакету заходів, спрямованих на заміну одного, головного (поки ще) кадра. Манера усе вирішувати власноруч, не здавати «любих друзів», так притаманна людині з прізвищем «Порошенко», має цікавий наслідок – відповідати за все також доведеться – самому.