km

Львівська ОДА представила народним депутатами України від Львівщини пропозиції стосовно внесення змін до Бюджетного кодексу щодо перерахунку 50% від перевиконання плану митних платежів для фінансування ремонту доріг.

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації з народними депутатами, яка відбулася у п'ятницю, 28 серпня, повідомляє Корупція.Інфо.

Олег Синютка закликав присутніх народних обранців підтримати дані зміни, оскільки вони забезпечать фінансування реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

“Запропоновані зміни надзвичайно важливі для Львівщини, оскільки в області залишатиметься частина коштів, яка йде від перевиконання плану митних платежів. І завдяки залученню відповідних бюджетних ресурсів здійснюватиметься ремонт доріг. Це дасть можливість покращити транспортну інфраструктуру області та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток Львівщини”, – сказав керівник області.

Очільник Львівської ОДА зазначив, що важливо, аби в законодавстві були усунені суб’єктивні фактори при встановленні планових показників митних надходжень. Слід визначити порядок, який би передбачав, щоб помісячні планові показники надходжень митних платежів встановлювалися терміном на увесь бюджетний рік, а не змінювалися у ручному режимі.

Загалом законопроектом пропонується внести зміну до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, яким запроваджується експеримент в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції окремих автомобільних доріг загального користування державного значення.

Для цього передбачається спрямування до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних планових показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей.

У Львівській області йдеться про дороги Львів-Радехів-Луцьк (Н-17), ділянки Львів-Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород, М-06), автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе-Славське (Т-14-24, ремонту та утримання інших доріг загального користування).