Крім цього, Льовочкін володіє автомобілем Mercedes-Benz, мотоциклом Harley Davidson та мотоциклом BOOM, передає Корупція Інфо

Депутат «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін задекларував €22 тис., $35 тис. і 380 тис. грн готівки. Про це свідчить його декларація на сайті НАЗК.

При цьому заробітна плата нардепа склала 64,8 тис. грн, ще він отримав 80,5 тис. грн коштів, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень.

Льовочкін є кінцевим власником шести компаній, розташованих на Кіпрі, Сейшельских та Віргінських островах, лише від однієї з них він отримав дивідентів майже на 22 млн грн.  Ще понад 2 млн грн доходу він отримав за відсотками від вкладу в ПАТ «Банк «Кліринговий дім». У цьому банку вклад нардепа складає майже 49 млн.грн. 

У цілому за минулий рік депутат задекларував відсотки і дивіденди на суму понад 40 млн. грн

Гроші Льовочкіна зберігаються ще в п’яти банках (там лежать $2,4 тис., $6,9 тис., $561 дол, $9,2 тис., $548).

Крім цього, Льовочкін володіє автомобілем Mercedes-Benz, мотоциклом Harley Davidson та мотоциклом BOOM.

Нардеп також має квартиру, загальною площею 178,5 м2, орендований офіс у 682,56 м2, житловий будинок в Україні у 862 м2 – зареєстрований на рідну сестру та будинок у Франції (площа – 1163 м2), теж зареєстрований на рідну сетсру.чотири земельних ділянки, та частину апартаментів у Греції в 344,9 м2.

Також нардеп вніс до е-декларації чотири золоті годинники, картини, кардіо тренажери, мисливську рушницю та ювелірні вироби.