loz

Основними претендентами на посаду прем'єр-міністра України є нинішній спікер Ради Володимир Гройсман та голова Міністерства фінансів Наталія Яресько. Таку думку глава Адміністрації президента Борис Ложкін висловив в ефірі однієї з українських радіостанцій, передає Корупція.Інфо.

"Основні претенденти відомі. Це Яресько та Гройсман, і в залежності від того, кого підтримають, як я уявляю, хоча б три парламентські фракції, той, імовірно, і буде проголосований прем'єром", – заявив він, зазначивши, що поки непросто говорити про шанси кандидатів, оскільки до кінця не ясні підсумки переговорів всередині коаліції.

"Багато хто в депутатському корпусі не підтримує в принципі ідею повністю технократичного уряду, пропоновану Яресько. І, напевно, це знижує її шанси", – зазначив він, додавши, що, на його думку, команда чинного прем'єр-міністра Арсенія Яценюка готова підтримати Яресько.

Фінальні ж переговори щодо фігури майбутнього прем'єра можуть пройти 21-22 березня, після яких буде зрозуміло, чи буде сформовано нову коаліцію для підтримки кого-небудь із кандидатів.

Ложкін сумнівається, що з'явиться третій кандидат.