fgdhn

Стало відомо про гучну сварку між прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та лідером фракції "Блок Петра Порошенка".

Конфлікт стався в Адміністрації Президента ввечері 18 лютого.

Під час засідання "стратегічної сімки", на якому обговорювався формат майбутнього Кабінету Міністрів, між високопосадовцями зав’язалась сварка, під час якої вони ледь не побились, пише LB.уа, передає Корупція.Інфо.

На цьому засіданні стратегічна рада, до якої, крім Яценюка і Луценка, також входять президент Петро Порошенко, глава Адміністрації Президента Борис Ложкін, спікер Ради Володимир Гройсман, секретар РНБО Олександр Турчинов і голова МВС Арсен Аваков, обговорювала, в якому вигляді може далі існувати Кабінет Міністрів.

До обговорення пропонувалися три варіанти. Перший — коли БПП і "Народний фронт" ділили б посади і відповідальність 50 на 50, при цьому Банкова публічно висловлює підтримку Яценюку.

Другий — коли "Народний фронт" бере на себе не тільки всі посади, але і всю відповідальність, при цьому фракція БПП гарантує підтримку кабмінівських ініціатив у сто голосів. Третій варіант передбачав, що Яценюк повинен добровільно піти у відставку.

Під час обговорення більшість присутніх прийшли до висновку, що перший варіант не буде підтриманий фракцією БПП, до того ж Луценко заявив, що вважає відставку Яценюка найбільш прийнятним виходом із ситуації.

На такі слова Яценюк відреагував дуже різко. Почалася словесна перепалка, під час якої прем’єр звинуватив Луценка в тому, що під час перебування головою МВС той нібито брав гроші у олігархів.

На що Луценко парирував, що коли він сидів у в'язниці, Яценюк нібито співпрацював з режимом Віктора Януковича. До бійки справа не дійшла тільки завдяки Ложкіну і Гройсману, які вчасно стримали Яценюка.