Музикант Сергій Міхалок закликав до проведення в Білорусі нових чесних виборів і заявив, що силовики, які били людей, мають сидіти за ґратами.

“Ми з хлопцями з Brutto Nostra (група Міхалка. – Ред.) свій вибір зробили давно. Ми не визнавали офіційних підсумків виборів у 2010 році, ми не визнавали офіційних підсумків виборів у 2015 році. Про це ми говорили у своїх інтерв’ю, про це ми співали свої пісні. Звичайно ж, ми не визнаємо офіційних результатів виборів у нашій рідній Білорусі у 2020 році. І вважаємо, що громадянин Лукашенко не є легітимним і законним керівником нашої країни. Ми наполягаємо на нових чесних, справедливих, демократичних виборах”, – заявив Міхалок.

Музикант сказав, що втомився від професійних політиків і хоче, щоб на посаду президента балотувалися люди “з різних сфер”.

Серед можливих кандидатів він називав лауреата Нобелівської премії з літератури Світлану Алексієвич, поета і музиканта Лявона Вольського, режисера Миколу Халезіна, спортсмена Віталія Буркова.

“Ну, і ще трошки про “скажених псів”. Я вважають, що ті, хто підняв руку на свій народ, ті, хто бив літніх людей, жінок, дітей, роботяг, хто бив своїх годувальників в автозаках яких підігнали, мають сидіти на лаві підсудних і мають сидіти за ґратами”, – додав Міхалок.

Варто також зазначити, що Перший президент Леонід Кравчук, заявив, що “непогано” знає правителя Білорусі і вважає, що той нікуди не піде під тиском мирних вуличних протестів

Олександр Лукашенко “просто так” владу не віддасть: він прикипів до неї за 26 років біля керма країни.

Про це в програмі Право на владу на каналі 1 + 1 заявив перший президент Леонід Кравчук, який останні тижні є главою української делегації на мінських переговорах про Донбас.

“Хочу вас розчарувати: Лукашенко владу при кольорах на вулицях і проханнях не віддасть … Тому, я думаю, потрібно готуватися до серйозного тиску на президента Лукашенка”, – підкреслив Кравчук.

Він нагадав, що президент РБ вже звернувся за допомогою до російського колеги, який пообіцяв її, якщо Лукашенко не буде справлятися своїми силами: “А ми знаємо, яка це може бути допомога”.

“А то, що хтось хоче щось мирно зробити – я це вітаю. Тільки 26 років при владі означають, що кожна клітина Лукашенко, кожен волосок на голові, кожне слово – це влада. Він іншого життя не знає. І владу він просто так не віддасть, будьте до цього готові “, – застеріг Кравчук.