ЗСУ мають повне право завдати ударів по військових об’єктах у Білорусі, які використовує Росія, обстрілюючи ракетами Україну. При цьому Олександр Лукашенко побоїться напасти на нашу країну, а його погрози – лише спроби відтягнути українську армію на кордони. Впевненість у цьому в інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Володимир Селезньов.

На його думку, друга мета президента – імітація бурхливої ​​діяльності, щоб уникнути реальної участі армії Білорусі у війні.

Він наголосив, що Лукашенко вже 6-й місяць проводить навчання на кордоні з Україною. Водночас Селезньов переконаний, що білоруський диктатор не вторгнеться в Україну, боячись втратити підтримку військових та силовиків.

Експерт все ж таки закликав не забувати, що армія Путіна регулярно б’є по Україні з повітряного простору Білорусі, користується її базами, аеродромами та іншою інфраструктурою для розміщення живої сили, бронетехніки та авіації.

“Це законні цілі (ЗСУ)”, – резюмував Селезньов.

Раніше, 10 жовтня, диктатор Олександр Лукашенко сам вигадав можливість ракетного удару України по Білорусі. Таким чином, Лукашенко шукав привід напасти на Україну, погрожуючи, що “Кримський міст здасться квіточками”.

Варто зазначити, Україна жодного разу не атакувала Білорусь ні до ні після 24 лютого 2022 року. Попри це білоруський диктатор вигадав загрозу, оформив її в інформацію з “неформальних джерел”, змусивши повірити в неї генералів.