Данілов описав ідеальний варіант завершення війни з РФ.

На його переконання, у підсумку Росія “просто розвалиться”, а Білорусь стане вільною демократичною державою. Ідеальним варіантом закінчення війни Росії було б повернення

Україні окупованих Криму та Донбасу.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в інтерв’ю “Суспільному”.

На запитання щодо того, яким Данілов бачить ідеальне завершення війни, він відповів:
“Україна – це вільна країна в межах 1991 року. Так і буде. Крим буде на нашій території. Ті території, які зараз захопили рашисти, повернуться до нас”, – відповів він.

Щодо країни-агресорки, то секретар РНБО впевнений, що вона “просто розвалиться”.

Водночас Білорусь, на його думку, піде за іншим сценарієм та стане дружньою до України.

“Це обов’язково відбуватиметься (зміна влади – УНІАН), тому що це життя. Деяким хочеться, щоб це сталося швидко, але воно не завжди так виходить”, – зазначив Данілов.

ін впевнений, що Білорусь буде вільною демократичною країною.

“Вони (білоруси) ближчі до нас. Щодо Росії, це великий динозавр, у якого велике тіло, велика територія, але дуже маленька голова”, – додав секретар РНБО.

Як повідомлялось, Данілов заявив, що російський диктатор Володимир Путін не збирається зупинятися 9 травня. Він поставив перед військом головну мету та очікує її досягнення.
Також Данілов раніше говорив про плани Росії щодо створення концентраційних таборів для українців.

Нагадаємо, 16 квітня Росія запустила над Южно-Українською АЕС три крилаті ракети. Ймовірно, їх було випущено з території Білорусі у напрямку Миколаєва, пише прес-служба.

«Загроза потрапити до ядерного реактора з можливими наслідками – ядерною катастрофою була високою», — повідомляє український Енергоатом.