Генеральний прокурор Юрій Луценко відреагував на заяву кандидата у президенти від партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка про те, що генпрокурор ховав свого сина від служби в АТО.

Реакцію на слова Гриценка генпрокурор опублікував у Facebook.

Зокрема, Гриценко, намагаючись відповісти на питання в інтерв’ю Дмитру Гордону про причини неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби Луценко та інші чиновники не ховали своїх синів від фронту. 

"Даю 24 годину "чесному" полковнику для вибачення. Мій син пішов у 2014 на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади", –  написав Луценко.

"Поки бравий екс-міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з-під Пісків в ході оборони ДАПу (Донецького аеропорту – УП)", – стверджує він.

За словами Луценка, він не вважає це чимось особливим. На його думку це – обов’язок кожного громадянина України. 

"Поняття честі у мене і мого сина зовсім інші, ніж у цього г…", – додав генпрокурор.

В свою чергу, Гриценко заявив, що не вибачатиметься «перед патологічно брехливим по життю» генеральним прокурором Юрієм Луценком, але приносить вибачення його сину, який був добровольцем в АТО. 

Про це Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook

Так, відповідаючи на допис Луценка в цій же соцмережі, у якому генпрокурор дає Гриценку 24 години на вибачення за слова про його сина, лідер "Громадянської позиції" зазначив, що не вибачатиметься перед ним. 

Він зазначив, що генпрокурор Луценко «аж надто збурився моїм інтерв’ю Дмитру Гордону, де я сказав про високих чинів, які ховали своїх синів від мобілізації».

«Хтось повністю, хтось після кількох місяців в АТО – завчасно повертав додому, чи до парламенту, чи до Укроборонпрому. Коли інших хлопців мобілізовували на рік і більше. Це – правда», – пише Гриценко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

 При цьому він зазначив, що «вибачатися, тим більше перед Луценком, патологічно брехливим по життю – нема за що і не буду. Я знаю, що Луценко-син дійсно доброволець, воїн, знаю, що він був в АТО, хоча й далеко не рік, як інші. Але воював, тому честь синові і хвала. Якщо мої слова його якось зачепили, то Луценкові-сину я приношу свої вибачення». 

Гриценко зазначає, що генпрокурор «напевно під впливом сивушних масел бреше в ефірах, нібито на початку війни Порошенко пропонував мені пост міністра оборони і навіть начальника Генштабу, а я нібито відмовився. Не було цього!».

При цьому він заявив, що готовий разом з Порошенком у прямому ефірі пройти тест на поліграф – «і вся країна переконається у брехливості генпрокурора». 

«Вибачень від Луценка не чекаю, бо довіри чи поваги до нього немає давно. І напевно не тільки в мене», – зазначає Гриценко.