юрій луценко

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко заявив, що коаліція в українському парламенті заразилася "грецькою хворобою"

Таку думку він висловив у інтерв’ю газеті "Голос України", повідомляє Корупція.Інфо.

"Коаліція заразилася грецькою хворобою популізму, і порожні голови генерують порожні слова, які не наповнять порожніх гаманців. Можна скільки завгодно голосувати за закон про валютні кредити, але 90 млрд грн – сума, зіставлювана з військовим бюджетом країни, – не візьметься з повітря. Це чистий популізм, безвідповідальність по відношенню до країни загалом і людей зокрема", – наголосив Луценко.

Він зазначив, що це саме стосується дуже багатьох законів.

"Коаліція, частина коаліції, на жаль, стомилися бути державними діячами і хочуть знову бути політиками. Сподіваюся, що ситуація все розставить на свої місця. Без проведення реформ країна залишиться сам на сам з агресором. Якщо не будемо проводити реформи, не запрацює наша економіка", – пояснив голова фракції БПП.

Він підкреслив, що Україна не може далі жити на кредитах.

"Не запрацює економіка – у нас залишиться лише третій шлях: упасти на коліна перед Москвою. Усвідомлення цього прийде. До всіх. Головне, щоб не було пізно", – резюмував Луценко.

Нагадаємо, голова фракції БПП заявив, що у разі відсутності єдності серед членів фракції він складе повноваження народного депутата.