Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за даними екзит-полів перемагає у другому турі виборів, у включенні в трансляції ТСН відповів про своїй перші кроки на новій посаді.

Володимир Зеленський  планує звільнити генерального прокурора Юрія Луценка. Про це він заявив  на власному брифінгу після оголошення екзит-полів.

Зокрема, він заявив про свій намір після інавгурації змінити кадрову політику та призначати нових людей.

"Луценко це стара команда, ми будемо призначати нових людей", – сказав він.

Також, Володимир Зеленський анонсував потужну "інформаційну війну" на Донбасі для завершення військових дій. 

"Шановні журналісти, ми вас запрошуємо найближчим часом, це наш план, підготовка, я поки не можу сказати це в прямому ефірі. Ми будемо робити дуже потужну інформаційну війну з приводу того, щоб закінчити вогонь на Донбасі", – заявив він."У нас є план дій", – підкреслив Зеленський.

Кандидат підкреслив:  "Я зобов'язаний захищати українську мову і я буду захищати", – заявив Зеленський, відповідаючи на питання журналістів на брифінгу у своєму штабі.

Також, Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що планує відмовитись від будівлі Адміністрації Президента і кортежів Глави держави.

“Ми не хочемо бути в цій адміністрації”, — сказав Зеленський.

На питання журналіста про те, чи вже є це місце, де планує перебувати Зеленький, він зазначив, що “має спочатку туди потрапити”.

"Місце повинно бути відкритим … Ми дуже хочемо скоротити Адміністрацію Президента. Я хотів би, щоб не було трафіку в Києві, тому хотів би знайти таке місце у Києві, а може біля Києва, щоб не було кортежів. Я хочу позбавитись в цілому від кортежів", — додав він.