“Ідея об’єднання центристських сил на базі однієї партії, одного кандидата в президенти і одного кандидата в прем’єри не витримала обговорень серед керівників різних політичних груп всередині влади. На це не пішов ні Гройсман (прем’єр-міністр.), ні Яценюк (лідер “Народного фронту, екс-прем’єр.). В результаті ця ідея вичерпала себе. На даний момент вона неактуальна”, – наголосив Луценко.

При тому він зазначив, що президенту Петру Порошенку перед виборами не важлива підтримка з боку Гройсмана, Яценюка або ж мера Києва Віталія Кличка.

“Думаю, що йому важливіше заручитися підтримкою суспільства. Вона не дуже залежить від зусиль політиків. Президенту треба комунікувати з суспільством. Йому не потрібна підтримка керівників політичних партій. Йому потрібна підтримка людей, він має з ними спілкуватися без посередників”, – вважає генпрокурор.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Нагадаємо, раніе Луценко заявив про "персональні претензії" до керівника ДФС Продана і передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження, що стосуються виконувача обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана.

"Мова йде про два епізоди – придбання і будівництво нерухомості через підставних осіб в Україні і Турції"

Зазначимо, 9 серпня на два об'єкти нерухомості Продана у турецькому курортному місті Бодрум вартістю 500 тисяч доларів було накладено арешт.

За версією слідства, нерухомість для Продана купив Віталій Астахов — ймовірно він є довіреною особою Продана и питаннях легалізації тіньових коштів.

"Поки що я озвучую претензії до безлічі випадків щодо контрабанди, які допустили його підлеглі. Але зараз я працюю у справі, в якій у мене є претензії до нього (Продана, – ред.) персональні. В той момент, коли я здобуду достатню кількість доказів, зроблю процесуальне рішення", – говорив Луценко.

Водночас прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, зазнчив, що знає про "паршивих овець" в ДФС, але голову звільняти не хоче,пообіцяв захищати в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослава Продана.

"Я вийшов у публічну площину, оголосив війну контрабанді разом з ДФС, МВС, Нацполіцією, щоб припинили ввезення товарів за схемами. Нам непросто, у цих структурах є паршиві вівці, які сприяли цим схемам. Але я буду захищати керівництво митниці і ДФС, які розпочали реальну боротьбу", – написав Гройсман.