Долю голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького повинна вирішити кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"Долю Холодницького вирішить КДКП без тиску генпрокурора. У цьому випадку я буду тільки клопотати, але рішення прийматиме комісія", – сказав Луценко.

За його словами, засідання комісії у справі керівника САП відбудеться 24 липня.

Нагадаємо, 20 березня, на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті Холодницького виявили приховані засоби прослуховування. Пізніше ЗМІ повідомили про те, що кабінет голови САП прослуховувало НАБУ за згодою генерального прокурора.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив слідчі дії НАБУ і ГПУ щодо керівника САП Назара Холодницького. При цьому генпрокурор відмовився коментувати результати слідчих дій.

НАБУ оприлюднило в YouTube фрагменти матеріалів негласних слідчих дій щодо Назара Холодницького. У НАБУ відзначають, що дані слідчі дії здійснювалися на підставі постанови слідчого судді, в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Генеральною прокуратурою України.

При цьому в Бюро підкреслюють, що виявлені факти можливих порушень в діях керівника САП жодним чином не характеризують роботу очолюваного ним органу, співробітництво детективів НАБУ з прокурорами САП в розслідуваних кримінальних провадженнях триває в штатному режимі.

У відповідь Назар Холодницький попросив усунути його на час слідства.