Інформацію про це оприлюднив журналіст Микола Фельдман. За його словами, голова ГПУ такою обіцянкою відзначився під час зустрічі з блогерами, що відбулася 1 серпня, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Сховати сліди злочину допомагали мама і брат”: Криміналіст розповіла про версії вбивства випускниці. Невже посадять цілу родину?

"Генпрокурор, відповідаючи на питання стосовно Саакашвілі, сказав, що йому нічого не залишиться, як здійснити екстрадицію колишнього президента до Грузії", – розповів журналіст.

 Додамо, Катерина Золотарьова, яка також була присутньою на цьому заході, у коментарях уточнила, що Луценко не казав про негайну екстрадицію Саакашвілі.

"Він сказав, якщо грузини ще раз зроблять запит, тоді за законом він це зробить. А не він збирається екстрадувати його сам прямо зараз", – підкреслила блогер.

 Нагадаємо, 27 липня в Адміністрації Президента підтвердили, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. За словами нардепа Антона Геращенка, сталося це через те, що він надав недостовірні дані, зокрема, що стосувались його судимості у Грузії.

1 серпня у мережі опублікували відповідний указ за підписом президента Петра Порошенка.

Додамо, Грузія готова вимагати від США видати їм розшукуваного екс-президента Міхеіла Саакашвілі, якщо той вирішить зостатися в Америці. Про це повідомила міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані, передає "Інтерфакс-Україна".

Таким чином, у грузинському Мін'юсті заявили, що Грузія буде вимагати екстрадиції Саакашвілі з будь-якої країни, в якій він вирішить залишитися.

"Якщо це буде Україна, куди він, як сам каже, повернеться, то тут у нас процедури завершені, і всі докази, які у нас були ще в 2014-2015 роках, вже передані українській стороні. Тому, якщо в України з'явиться політична воля співпрацювати з Грузією, вони можуть прийняти рішення про його передачу", – зазначила міністр.

Вона також зауважила: "Що стосується інших країн, наприклад, США, то у разі якщо колишній президент там вирішить залишитися, нам знадобляться правові консультації з цими країнами, включаючи переговори і угоди про видачу".