lutz_1_650x410

Під час представлення нового очільника прокуратури Львівщини Юрія Квятківського 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко звинуватив обласну прокуратуру у затягуванні розслідувань резонансних справ.

Зокрема, Юрій Луценко звинуватив керівників львівських правоохоронців у тому, що земельні ділянки на Львівщині під виглядом учасників АТО отримують начебто «куми міських голів», передає Корупція Інфо.

Згадав Генеральний прокурор також і про Грибовицьке сміттєзвалище.«Тут, як в краплині води, видно усю імпотентність нашої правоохоронної системи. Перепрошую, Державна екологічна служба не змогла зайти на сміттєзвалище, щоб здійснити свою перевірку. Їй цього не дає керівництво комунального підприємства. Більше того, екологічна служба іде в суд, програє цей суд. Я хотів би бачити реакцію прокуратури, що з цим суддею треба робити. Я не полінюся зробити подання на Вищу раду юстиції щодо відсторонення такого судді від судочинства», ― наголосив Юрій Луценко.

Водночас, Генпрокурор повідомив про таємні перевірки доброчесності прокурорів органів прокуратури України. За його словами, він готує наказ, за яким кожний працівник прокуратури має заповнити декларацію доброчесності. Заповнені анкети будуть вивішені на сайтах прокуратур. Відмова від їх заповнення означатиме звільнення, наголосив Луценко.