Луцька міськрада підтримала проект рішення про заборону приймати львівське сміття

Луцька міська рада розірве договори про прийняття твердих побутових відходів з інших областей, зокрема зі Львова, на полігоні у селі Брище, повідомляє Корупція.Інфо

Луцька міськрада підтримала проект рішення "Про заборону приймання та захоронення твердих побутових відходів, що завозяться з інших областей".

"За" проголосували 29 депутатів.

"Всього таємно було укладено чотири договори про приймання львівського сміття з боку луцької влади. Ми приймаємо сміття по 36 грн за тонну. Тоді як у Львові його приймають в межах 70 грн за тонну. Крім того, виявлені випадки нелегального вивозу сміття в районах області", – розповів автор проекту рішення Ігор Поліщук.

Депутат Андрій Козюра зауважив, що львівська влада сама винна у ситуації, що склалася.

"Ми всі знаємо, що у Львові зараз сміттєвий колапс. Проблема в тому, що ніхто не знав, що існують якісь домовленості про прийом львівського сміття у Луцьку. Якщо львівська влада за десять років з 40-ка пропозицій будівництва сміттєпереробного заводу не знайшла адекватну, то проблема тут у львівській владі", – розповів Козюра.

Очільник фракції ВО "Свобода" у Луцькій міськраді Микола Федік зауважив, що міф про мера-господарника Андрія Садового зазнав краху.

"Перефразовуючи передвиборче гасло мера Андрія Садового: брати навчився – робити не хочу. Як наслідок ми маємо справжній блокбастер з львівським сміттям по всій Україні. У різних областях люди бунтують проти львівського сміття від мера Садового. Якщо Львів буде возити до Луцька своє сміття, то дуже швидко ми будемо в такій же ситуації, як і Львів. І що нам далі робити?", – розповів Федік.