247695

У Львові протягом травневих свят зафіксовано чотири випадки отруєння чадним газом, внаслідок чого постраждало вісім чоловік. Серед них – двоє дітей, трьох місяців і чотирьох років. Всього від початку місяця по області сталося п'ять таких пригод, а кількість постраждалих досягла 12 людей, з них – п'ятеро дітей.

Про це повідомляє  в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обладміністрації, передає Корупція.інфо.Через несправну газову колонку отруїлося три жителя – тримісячна дитина і дорослі 30-ти і 52 років. Усіх доставили в лікарню – дитина і один дорослий були в стані середньої тяжкості, 52-річний житель – з легким ступенем отруєння. У той же день через газову колонку також постраждав 39-річний львів'янин, який потрапив до реанімації.

На наступний день до лікарні потрапила ще одна дитина чотирьох років і троє львів'ян, одного з яких довелося також госпіталізувати до реанімації.

 Усі ці випадки сталися через порушення правил експлуатації газового та пічного обладнання, – говорять співробітники департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

 Від початку року через отруєння чадним газом при різних обставинах загинуло п'ять осіб, всі дорослі, госпіталізовано 96 осіб, з них – 34 дитини.