q3JU0fWr-Z0

У п’ятнадцятирічної Анастасія Зінгіс ниркова недостатність останньої стадії. Дівчина потребує пересадки. Таку операцію готові зробити в Білорусі, але ціна – 1,5 млн грн –надто велика для родини. Львів’ян просять допомогти дівчинці у її боротьбі за життя.

фото: zaxid.net

Анастасія разом із мамою тричі на тиждень змушені приїжджати зі села Годовиці у спеціалізований дитячий медцентр на гемодіаліз. У дівчинки ниркова недостатність останньої стадії.

«Це такий метод, який очищає кров, тому що нирка виконує функцію очищення крові, виведення рідини з крові і також забезпечує активізацію вітаміну, який відповідає за кальцієвий обмін», –пояснила дитячий невролог Західноукраїнського дитячого медцентру Ірина Костінчук.

Зараз це єдиний спосіб, який підтримує життя дівчини, втім, має й свої мінуси. Настя закінчує дев’ятий клас, вчиться за індивідуальною програмою. Бо майже весь час мусить бути вдома, аби не стала гірше почуватись.«Колись я могла щось там зробити, піти з мамою на город, тепер сонце парить – вже я не можу, тож і мама вже не заставляє нічого робити. Деколи, якщо тиск трошки понижений, також вже нічого не роблю, уже лежу», – зазначила Анастасія Зінгіс.

Аби стан дівчинки покращився, потрібна пересадка нирок, яку погодилися зробити у Білорусі. Орієнтовна вартість операції – 60 тис. доларів США. Таких грошей у сім’ї немає, а дже зарплати молодшої медсестри, якою працює мама Анастасії, заледве вистачає для ще двох дітей. Їх батько пішов із сім’ї. Мати надіється, що небайдужі люди таки знайдуться і допоможуть врятувати доньку.

Реквізити для допомоги Анастасії Зінгіс:

ПриватБанк:

Код одержувача: ЄДРПОУ 14 36 05 70

Код банку: ЄДРПОУ 14 36 05 70

МФО банку: 30 52 99

Рахунок одержувача: 29 24 48 25 50 91 00

Номер карточки: 4149 4978 6259 0363

– See more at: http://tvoemisto.tv/news/lvivyan_prosyat_dopomogty_15richniy_divchyni_yaka_potrebuie_peresadky_nyrky_78464.html#sthash.Hkaw6T1P.dpuf