На перший погляд дивна, але не позбавлена здорового глузду петиція з’явилась на сайті Львівської міської ради. Львів’янин Назар Лебяк, переймаючись за чистоту у під’їздах будинків, пропонує владі міста облаштувати посеред центральних площ вуличні пісуари, передає Корупція.Інфо.

«Пропоную міській раді стати ініціатором побудови у Львові системи вуличних пісуарів. Таких, як в деяких країнах Євросоюзу: просто неба, із водопостачанням та водовідведенням. А головне – безкоштовних.

Популярне: "Переноситься один робочий день із…": Скільки українці відпочиватимуть у березніВарто зробити їх у таких місцях: площа Ринок, проспект Свободи, на площі Привокзальній та Сихові – неподалік кінотеатру Довженка», – йдеться у тексті петиції.

Автор звернення вважає, що такі пісуари деяким мешканцям Львова для їх «природніх потреб» замінять під’їзди, двори будинків та сквери. Нагадаємо, для того щоб петиція була розглянута міською радою її мають підтримати 500 містян. До кінця збору підписів залишилось 17 днів.