Сьогодні, 4 грудня ПАТ «Львівобленерго» о 09:16 год. ввело в дію графіки аварійних відключень (ГАВ) по Львівщині з 1 по 8 чергу сумарною потужністю 96 мегават (МВт).

Графіками аварійних вимкнень охоплені вулиці міста Львова: Хмельницького, Топольна, Грінченка, Мазепи, Жовківська, Стрийська, Франка, П.Мирного, Кн.Ольги, В.Великого, Кульпарківська, Любінська, Патона, Ряшівська, Каховська, Городоцька та прилеглі до них, а також частково м.Винники.

По Львівській області ГАВ введено у м.Червоноград, Бродівському, Буському, Жидачівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Городоцькому, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Радехівському, Самбірському, Сокальському та Яворівському районах.

Як припинення дії, так і введення в дію ГАВ, здійснюється по спецрозпорядженню диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми ДП НЕК «Укренерго» згідно з «Інструкцією про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання», яка затверджена Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12 лютого 2014 року N 142 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2014 р. за N 425/25202, повідомили у відділі корпоративних зв’язків ПАТ „Львівобленерго"

 

новини про Львів

 

 

Джерело: Варіанти