З відповідною заявою сьогодні, 13-го листопада, виступив очільник ЛОР Петро Колодій на відкритті Міжнародного ділового форуму «Бізнес-партнерство – 2014».

«Львівська область має унікальні шанси стати важливим осередком прямих іноземних інвестицій та нових конкурентних компаній. Для цього насамперед необхідно законодавчо спростити процедуру ведення бізнесу. Адже лише на регіональному рівні у нас є близько 40-а контролюючих органів»,– сказав політик.

Він зазначив, сьогодні українська економіка опинилася у складних умовах через воєнні дії. Але, незважаючи на це, представники національного бізнесу спільно з владою повинні працювати над стабілізацією економічного розвитку Львівщини.

«У Львівській обласній раді було створено робочу групу, яка проаналізувала регуляторний стан, розробила пропозиції щодо оптимізації регуляторної політики і передала їх на розгляд міністерств»,– додав Колодій.

Він переконаний, економічні реформи повинні неодмінно включати заходи з дерегуляції підприємницької діяльності.

«Влада повинна спрощувати умови ведення бізнесу, створювати сприятливе середовище як для українського, так і для іноземного інвестора»,– наголосив очільник ЛОР.

 

Джерело: ЛОДА