дороги

«Львівський облавтодор» почав ремонтувати дорогу Жовква-Червоноград-Ковель, яка за станом була серед найгірших у Львівській області. Ремонтують 6 км цієї траси на ділянці між Червоноградом і селом Межиріччя.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на ZAXID.NET.

«Ми тут проводимо поточний середній ремонт, на капітальні ремонти останніми роками взагалі не виділяють грошей. Але технології, які застосовуються, можемо прирівняти до капітального ремонту. Цей ромонт за технологією наближений до ремонту дороги Львів-Рава-Руська. Тому ця траса мала б прослужити довго, підрядник дає гарнтію 3-5 років», – повідомив начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко.

Ремонтують дорогу за технологією рестайлінг, тобто гарячим асфальтобетоном.

«Тут на одній з ділянок просіла дорога приблизно на метр внаслідок шахтних розробок. Ми її піднімаємо, проводимо регенерацію ґрунтів, кладемо вирівнювальний шар, і якщо вистачить коштів, то зверху покладемо щебенево-мастичний асфальтобетон, який за своєю стійкістю прирівнюється до пластику, він не пропускає води, пружинить під вагою транспорту, тому набагато довше служить», – розповів директор філії компанії підрядника «Автомагістраль» Володимир Краснопьоров.

Ремонт коштуватиме близько 30 млн грн, наразі немає постанови Кабміну про виділення грошей, тому підрядник працює в борг. Закінчити основні роботи обіцяють до кінця травня, але начальник Служби автомобільних доріг не певний, чи цьогоріч виділять кошти на щебенево-мастичне покриття.

Поки триває ремонт, рух по трасі не перекривають, лише обмежили однією смугою.