Правоохоронці викрили злочинну групу під час чергової крадіжки нафтосировини на ділянці магістрального нафтопроводу у Миколаївському районі Львівської області. Загалом було вилучено понад 50 тонн викраденої нафтосировини. Зловмисникам загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Саму врізку злочинці розмістили на закритій ділянці трубопроводу. Для контролю та керування процесом встановили дистанційно керований механізм із системою манометрів, під’єднаних електричними з’єднаннями до мобільного телефону, йдеться в повідомленні ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Від врізки облаштували підземний відвід до вкопаної в землю металевої ємності, у якій накопичувались викрадені нафтопродукти. Потім злочинці перекачували нафтосировину у спеціально пристосовані вантажні автомашини «Вольво», «ТАТРА» та КамАЗ, у кузовах яких були вварені ємності для прихованого транспортування викраденого пального.

У злочинців вилучили насоси для швидкого перекачування викраденого, шланги, систему рукавів, муфт та кульових кранів, зазначив начальник УДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Галаз. За його словами, встановлено причетність до скоєння злочину чотирьох мешканців Львівщини.

Зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.292 (пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафтопродуктопроводів) КК України.

Нагадаємо, що це вже четверта злочинна група крадіїв нафтопродуктів, яку викрили цьогоріч працівники ДСБЕЗ Львівщини. Так, на День Незалежності викрили групу зловмисників, які викрадали нафту у місті Бориславі під час її видобутку.

Джерело: Zaxid.NET