smittya-1

Львівська облрада звернулася до керівництва держави з пропозицією оголосити територію Грибовицького сміттєзвалища й прилеглих сіл зоною екологічного лиха.

Водночас депутати не підтримали пропозицію фракції «Самопоміч» та мера Садового про оголошення міста Львова зоною лиха.

Відповідне рішення прийнято на сесії 7 червня. «За» проголосували 69 депутатів, повідомляє Корупція Інфо.

Львівська облрада рекомендує Львівській міськраді здійснити повну рекультивацію Львівського міського сміттєзвалища протягом 2016-2020 років.Львівській ОДА депутати доручили вжити заходів для забезпечення можливості тимчасового розміщення твердих побутових відходів зі Львова на полігонах Львівської області.

Окремо обранці звернулися до районних та міських рад області з проханням розглянути можливість тимчасового розміщення на відповідних місцевих полігонах ТПВ зі Львова.

Також депутати звернулися до Кабміну і ВРУ з проханням внести зміни до Держбюджету на 2016 рік і передбачити 60 млн грн для ліквідації аварійної ситуації на Львівському міському сміттєзвалищі та початку його рекультивації.

Обласні депутати звернулися з пропозицією, аби Львівська міськрада віднайшла можливості для закупівлі квартир дітям загиблих на сміттєзвалищі рятувальників.