ylwzz0RezqY

В Україні на жовтень 2015 заплановані місцеві вибори. Експерти прогнозують приорітетні позиції місцевим політичним проектам. Вони користуються більшою підтримкою населення.

Проте зараз лише травень, а у Львові вже широко застосовується прихована політична реклама.

Безпосередньо робити саморекламу політику не вигідно, тому депутати залучають сторонні організації, а зокрема і ЗМІ. Політична реклама остогидла і викликає як не одразу, то байдужість, у більшості громадям. Просування політичного діяча більш ефективне за рахунок відстороненого піару.

Приклад №1. От так, до прикладу, Володимир Гірняк просуває себе задовго до виборів. На банері "Нового Погляду" красується світлина депутата ЛМР з дописом: "Гірняк оголошує війну гідрі. Відверто про львівську політику." Реклама натякає, що Гірняк політично спроможний і "бореться з гідрою", окрім цього, він щирий та може викликати довіру у виборців, адже "відверто" говорить. Цікаво, що інформація про задеклароване майно політика відсутня…от така щирість.

4H3PwBNz10o

 

Приклад №2. А тепер реклама громадського руху, "Народного контролю". Бачимо гучний лозунг "Разом зробимо більше!". Відомо, що це ЗМІ належить Дмитру Добродомову. Таким чином у передвиборчій гонитві політик просуває своє ім'я, яке в принципі стало окремим брендом. Задовго до виборів ніякої реклами не було… Подейкують, що Добродомов активно просуває "Народний контроль", щоб надалі переформатувати в партію. По Львову налічується більше 10 таких білбордів. Підсумовуючи витрати, мінімальний бюджет цього "руху" становить 40 тисяч. Дивно, що Дмитро Добродомов один з перших, хто публічно заявляв недоцільність реклами під час військових дій в країні. Нібито це підтримка ворога. Чому політик так швидко змінив свої думки?

 

Xpkeu4q-6ZI

 

Чи взагалі доцільна політична реклама, "пропаганда" особистості, піар у воєнну пору? Коли в Україні АТО, саме в цей час наші політики чомусь популяризують своє ім'я…

Для Корупція.інфо