1430843186_kniga

"Видавництва Старого Лева" готує до друку книгу про Кузьму, автором якої стала мама Андрія, Ольга Кузьменко.

Про це йдеться в повідомленні на сайті "Видавництва Старого Лева", передає Корупція.інфо.

Вже відомо, що книга, яка отримала назву "Моя дорога птах" буде невеликий, всього 48 странцу. У ній мама Кузьми ніжно згадує про найважливіші моменти життя свого сина, починаючи від самого народження.

Тут можна прочитати про його захоплення, переживаннях, дитячий садок, школу, відносинах мами з сином тощо.

Крім того, в книзі будуть відгуки про Кузьмі від його шанувальників:

Кузьма був справжнім українцем, патріотом своєї держави. Він не боявся говорити те, що думав. Він був реально крутим і класним. Сумно, що його вже немає з нами. Це та людина, яка могла зробити світ кращим: (((

 

Кузьмич, ну ти канєшно крутезний чувак!  Жодне твоє слово тепер не залишається без уваги, ти чуєш? Кожна пісня, кожне інтерв'ю, кожне відео, аудіо … Все, що ти говорив, про що думав, тепер як якесь вчення … Ти що, якийсь Нострадамус?  Тому що багато чого з того, що ти співав і говорив, стало пророчим!

Андрюха, і пішов ти від нас теж як справжня зірка, яка так яскраво світила і після себе залишила ще яскравіше світло … А я впевнений, що ти живий і десь там даєш концерти, хитаючи своїм сивіючого хаєром, і матір'ю цю всю дрянь .. 

Спасибі тобі, Кузьма, ти живий, тепер я це точно знаю …

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув 2 лютого в ДТП під Кривим Рогом. Позашляховик артиста зіткнувся з молоковозом. Від отриманих травм співак помер на місці.