Активісти Народного руху України опублікували звернення до керівництва Львівської обласної філармонії з вимогою скасувати концерт співачки Наталі Бучинської, запланований на 7 березня у Львові.

Якщо концерт не скасують, політичні активісти мають намір пікетувати концерт співачки, оскільки вважають її «зрадницею українського народу», передає ІА корупція Інфо з посиланням на  ZAXID.NET 

«Вважаємо за потрібно нагадати, що саме ця «співачка» була однією з небагатьох, хто в листопаді 2013 року погодився взяти участь у так званому «антимайдані»… Саме там ця дійова особа розважала тітушок, стоячи на сцені з іншими «видатними» діячами партії регіонів, – йдеться, зокрема, у заяві НРУ (правопис збережений). – Ми глибоко переконані, що ті, хто, спокусившись на чималу грошову винагороду, взяли участь у цьому заході, по-суті, зрадили свій народ. Вважаємо, що вони не мають жодного морального права виступати сьогодні перед львівською громадою. Адже у Львові ніколи не толерували зрадників».

«Якщо на наше звернення не зреагують та не відмінять концерт, то ми, скоріш за все, будемо влаштовувати акції протесту, пікети перед філармонією. Однак все робитимемо у межах закону», – пояснив  подальші дії політичних активістів голова львівської міської організації НРУ Ігор Мартинюк.

Про намір приєднатися до пікетів під стінами філармонії заявили і активісти спільноти «Економічний бойкот», які раніше домоглися скасування концертів Ані Лорак у Львові. «Я думаю, що керівництво філармонії має голову та хоче, аби вона в них залишилась цілою», – сказав координатор «Економічного бойкоту» Олег Радик.

Заступник гендиректора та директор концертного залу Львівської філармонії Тарас Грудовий відмовився коментувати ZAXID.NET ситуацію, що виникла та подальші дії філармонії.

Тим часом директор співачки Леонід Радченко заявив, що концерт відбудеться за будь-яких умов. «Ми обговорили це із керівництвом філармонії. Концерт відбудеться, адже ми не можемо підвести людей, котрі вже купили квитки та чекають на приїзд співачки», – сказав він у коментарі ZAXID.NET.