Великою проблемою для львів’ян є незаконні «бізнеси» посеред культурної столиці, які діють незаконно. Одним з таких незаконних діянь є бізнес біля Оперного театру, а саме міні-машинки для дитячих розваг.

Недоцільним є розміщення таких атракціонів у центрі міста, адже вони перешкоджають культурному відпочинку, прогулянкам та туристам, які приїжджають до Львова на екскурсії. Такі розваги повинні бути у відповідних розважальних центрах або ж у парках, де встановлені дитячі майданчики.

Можливо, вони б нікому не заважали, якби власники цих атракціонів слідкували за дітьми, які розважаються біля Оперного. Дійшло уже до того, що міні-автомобілі наїжджають на людей, збиваючи їх з ніг, а коли ж люди звертаються зі скаргами до власників дитячого транспорту, вони просто розводять руками і кажуть, що це лише діти.

Цього літа дійшла справа далі, на площі перед Оперним діти вже розсікають поміж людей на міні-мотоциклах з двигунами внутрішнього згоряння, з шумом, димом та швидкістю близько 20 км/год. За твердженнями очевидців, декілька днів тому один з таких гонщиків в'їхав в групу туристів, збивши одного з ніг, а коли ті почали скаржитися, хлопчик відповів – "А чого ви тут поставали?".

машинки1

Коли ж невдоволені громадяни звертаються до Львівської міської ради з претензіями щодо діяння цих атракціонів у центрі міста, чиновники відповідають, що цим бізнесом займаються приватні підприємці, які сплачують податки, але відповідних дозвільних документів ніхто не надає.

Команда громадського проекту «Поборемо корупцію разом» намагатиметься встановити справедливість та розібратися з цією проблемою. Найближчим часом на нашому медіа-ресурсі ми опублікуємо детальну інформацію щодо цієї справи.