Прокуратура м. Львів

Прокуратура Львівської області завершили досудове розслідування проти начальника та ще двох посадовців однієї з філій приватної фінансової установи у Львові, які впродовж 2013-2014 років привласнювали кошти з депозитних рахунків клієнтів. 

Про це повідомляє ІА Корупція Інфо прес-служба прокуратури Львівської області.

Аферисти підробляли документи про оформлення та розірвання договорів депозиту та надалі присвоювали гроші, ще в низці випадків оформлювали та видавали вкладникам фіктивні депозитні рахунки.

У такий спосіб вони привласнили кошти 14 клієнтів банку на загальну суму 2,7 мільйона гривень.

Їхні дії прокуратура кваліфікувала за ч. 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою), ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом групою осіб у великому розмірі), ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Частину завданих збитків – 860 тис. грн – згаданий начальник відділення відшкодував банківській установі впродовж розслідування.

На цей час підозрюваним надано доступ до матеріалів провадження для ознайомлення, після чого обвинувальні акти проти них буде скеровано до суду.

Зазначимо, що за скоєння інкримінованих їм злочинів законодавством передбачено позбавлення волі терміном до 12 років з конфіскацією всього майна.