thumb_64271_news_m

У м.Херсоні завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів – спортсменів, віком до 17 років. Слідом за хлопцями чемпіонські звання тут розіграли і дівчата.

У дівочій частині чемпіонату відзначились борчині Львівського училища фізичної культури. На їхньому рахунку 4 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагороди.

У вазі до 40 кг чемпіонкою України стала учениця 9 класу Вероніка Рябоволова. У сутичці за «золото» Вероніка здолала одеситку Валентину Карамаврову з рахунком 4:0.

У ваговій категорії до 46 кг перемогла одинадцятикласниця Ольга Загайська. У фіналі перед Олею не встояла житомирянка Марія Трофимчук. «Бронзу» у цій вазі здобула учениця 10 класу Яна Сорока.

Учениця 11 класу Євгенія Павлова не мала собі рівних у вазі до 49 кг.

Однокласниця Павлової Христина Демко посіла ІІ місце у категорії до 52 кг. У вирішальному поєдинку Христина поступилася Аліні Асобії з Київщини.

У вазі до 56 кг бронзовою призеркою стала восьмикласниця Романа Вовчак, а 5 місце посіла її ровесниця Христина Тимофіїв.

УФКівським видався фінал у ваговій категорії до 60 кг. У ньому зійшлися одинадцятикласниця Ангеліна Лисак та на рік молодша Анастасія Боженко. Перший період впевнено виграла старша Лисак 8:1. У другому Настя зуміла перебудуватися і 4 бали відіграти. Однак, для загальної перемоги цього виявилося замало – підсумок поєдинку 8:5 на користь Лисак. Юна Анастасія Лавренчук тут сьома.

Лише одним балом у фінальній сутичці ваги до 65 кг поступилася рівненчанці Катерині Камєнєвій учениця 10 класу Дарина Туровчук. У Дарини – звання віце-чемпіонки і срібна медаль.

У ваговій категорії до 70 кг бронзову нагороду виборола минулорічна випускниця училища Олександра Побігун.

На завершення слід додати, що всі переможниці, окрім нагород чемпіонату, вибороли путівки на участь у чемпіонаті Європи, який на початку серпня відбудеться у Сербії. А наприкінці серпня на дівчат чекає юнацький чемпіонат світу, який прийматиме Боснія та Герцеговина.