ВИДОБУТОК-БУРШТИНУ

Товар, який є обмежений до переміщення через митний кордон України наш співвітчизник намагався перемістити смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» у пункті пропуску «Рава-Руська».

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу ДФС України у Львівській області.

Під час обшуку автомобіля, на якому пересувався чоловік, серед особистих речей було виявлено тверді предмети у вигляді кульок різного діаметру, шліфовані, правильної форми, жовтого кольору різних відтінків. Оскільки громадянин не надав жодних документів, що можуть підтверджувати вартість, місце придбання та походження, виявленого у нього товару, працівники митниці затримали товар та скерували його на експертизу з метою проведення ідентифікації, та визначення вартості.

Експерти встановили, що це намистини круглі, виготовлені з дорогоцінного каміння органогенного утворення – бурштину або сукциніту, поліровані.

У середу, 19-го серпня за фактом переміщення бурштину складено протокол порушення митних правил, за ст.. ст. 471 Митного кодексу України. Справу скеровано до суду, який і визначить міру покарання.