Львівські перевізники вимагають підняти ціни на проїзд у маршрутних таксі. Причина такої вимоги – високі ціни на пальне.

Про це на брифінгу розповів голова Львівського обласного осередку «Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників» Іван Велійка.

Він зазначив, що у теперішньому тарифі на проїзд 70% від вартості становить ціна на бензин. Для того, щоб мати змогу заплатити податки, заробітну плату працівникам та ремонтувати машини тариф потрібно підняти.

За словами Велійки, ціна на проїзд у маршрутних таксі Львова повинна становити близько 4,5 грн. Однак перевізники не підніматимуть цін на проїзд без згоди Львівської міської ради.

Водночас представник компанії-перевізника «Міра і К» Микола Шкурган розповів ZAXID.NET, що, за їхніми розрахунками, ціна на проїзд повинна бути не менше 6 грн, передає ІА Корупція Інфо.

«Ми порахували, що для роботи підприємства тариф повинен бути від 6,08 грн до 8,72 грн. Тоді компанія зможе нормально функціонувати, тобто якісно ремонтувати автобуси, вчасно виплачувати заробітну плату працівникам та своєчасно платити податки», – пояснив він.

Крім того, Шкурган зазначив, що не проти залишити тариф на проїзд на рівні 3 гривень, якщо міська рада буде компенсовувати перевізникам різницю. Він також розповів, що у зв'язку з подорожчанням пального їхня компанія вже зменшувала кількість автобусів на рейсі на вихідних.

Голова Львівського осередку асоціації перевізників пояснив, що впродовж наступного тижня питання про підняття тарифів на проїзд планують вирішити з міською владою.