У Асоціації перевізників Львівщини вважають, що в сьогоднішніх реаліях рішення виконавчого комітету Львівської міськради про встановлення часу дії посвідчень на безоплатний проїзд пільговим категоріям пасажирів у міському автотранспорті з 10.00 до 16.00 не знімає з порядку денного питання перегляду вартості проїзду.

Про це повідомили в прес-службі Асоціації перевізників Львівщини.

Перевізники стверджують, що таке рішення «лише дозволяє збалансувати величину тарифу на проїзд з реальними можливостями пасажирів її оплачувати». Вони переконані, що процедуру перегляду тарифу на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту потрібно розпочинати негайно.

Асоціація перевізників Львівщини звертається «до всіх керівників автотранспортних підприємств, які обслуговують регулярні міські маршрути, не поширювати дію рішення виконавчого комітету Львівської міської ради №115 від 10.03.2015 року на дві категорії громадян: інваліди по зору із особою, що супроводжує; діти з багатодітних малозабезпечених сімей при наявності документів, що підтверджують право на пільгу.

Також перевізники закликають пасажирів, які користуються правом безоплатного проїзду у громадському транспорті, уникати конфліктів при посадці в автобус в час із 10.00 до 16.00 та показувати водію оригінал посвідчення на право безоплатного проїзду в розгорнутому вигляді.