publication_239203_imgb989f390ec140cde17f273a6a2b74331_620x0

У Львові відкрили кримінальне впровадження за фактом підробки документів під час будівництва житлового будинку, передає Корупція.Інфо

Співробітники слідчого відділення Франківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області відкрили кримінальне впровадження за фактом підробки документів під час незаконного будівництва на вулиці Гіпсовій, 36В у Львові. Приводом до такого рішення правоохоронців стало звернення до міліції народного депутата Ігора Васюника.Народеп певний, що забудовник збудував семиповерховий будинок з порушеннями вимог містобудівного законодавства. Депутат сподівається, що правоохоронні органи ефективно відреагують на цей факт і покарають горе-забудовника.

Цікаво, що раніше Ігор Васюник уже звертався до Прокуратури з вимогою визнати будівлю на вулиці Гіпсовій, 36В самобудом. Тоді львівська прокуратура уже підтверджувала незаконність будівництва.

Раніше Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області проводив перевірку будинку по вулиці Гіпсовій, 36В і з’ясував, що будівельні роботи ведуться без дозволу. Відомство видало припис про зупинення будівництва до отримання дозволу. Також була скасована декларація про готовність об’єкту будівництва до експлуатації.
 ‡агрузка...